Fiyatlandırma ve Projelendirme Süreci

ANASAYFA > Fiyatlandırma ve Projelendirme Süreci
ahşap ev fiyatları

Fiyatlandırma ve Projelendirme Süreci

"Baneva Ahşap" olarak projelerimizi müşterilerimize özel olarak tasarlıyor ve üretiyoruz. Yapılarımızın fiyatlandırmaları planlanan projeye detaylarına göre belirlenmektedir.

Ahşap Ev Fiyatları; seçmiş olduğunuz evin modeli, ahşapların cinsi, sınıfı, projenin büyüklüğü, işçilik detayları, kullanılacak malzeme, nakliye, üretim ve montaj zorluğu gibi faktörlere göre değişmektedir. Bu sebeple proje çalışılması yapılmadan fiyatlandırma yapmak pek mümkün değildir. Aynı ölçülerde iki evin fiyatları birbirinden çok farklı olabilir. Örneğin duvar kalınlığı ve çatı eğimi arttıkça daha fazla sarfiyat olacağı için maliyet artacaktır.

İki katlı ahşap eviniz için seçtiğiniz merdiven modeli bile fiyatı etkileyecektir.

Ayrıca yapılarımızın anahtar teslim kapsamına dahil etmek isteyeceğiniz tüm istekler harici istekler olarak değerlendirilecektir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ahşap evlerde kullandığımız tüm materyaller opsiyoneldir. Ahşaplarda İsveç, Finlandiya, Sibirya, Ukrayna meşeli ağaçlar, yalıtımda ise Alman yalıtım malzemesi Kanauft kullanmaktayız.

Yapılarımızda ağırlıklı olarak Kanada tipi olan “Karkas Sistem” Yani ahşap konstrüksiyon üzerine içten ve dıştan lambri kaplaması yapılmakta ve iki lambri arası yüksek dansiteli yanmaz taş yünü ile izole edilmektedir.

Tüm ahşap yapılarımızda ahşabın doğal görünümünü koruyan ahşap evler için özel üretilen CE ve ISO belgeli su bazlı vernik ve boyalarını kullanmaktadır.

PROJELENDİRME SÜRECİ

Mevcut projeler üzerinde isteğe bağlı revize talep edebilir veya tamamen kişiye özel proje talebinde bulunabilirsiniz.

Proje çizimi için yapmış olduğunuz ödeme proje onaylandığında yapacağınız ödemeden düşülür.

GARANTİ

2 Yıl yapısal garanti olası sorunda ücretsiz bakım ve onarım

BAKIM ONARIM

Bakım için yapının bulunduğu iklim şartlarına göre 5-8 yılda bir defa dış cephenin tek kat boyanması yeterlidir. Boyama işleminden önce ahşap üzerinde oluşan tozlanma, küflenme, reçine kusması varsa temizlenmeli, çatlak ve deforme varsa onarılmalıdır.

ÖDEME PLANI

Sözleşmede %50 – Sevkiyatta %25 – Teslimatta %25

Ödemelerde proje büyüklüğüne göre ek ödeme planı oluşturabilmektedir.

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03