Ahşap Ev Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

ANASAYFA > Ahşap Ev Fiyatları Nasıl Hesaplanır?
Ahşap Evler

Ahşap Ev Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Ahşap Ev metrekare fiyatlarını belirleyen faktörler nelerdir? Ahşap Ev Maliyeti Nasıl Hesaplanır? Anahtar teslim Ahşap Ev Fiyatları ne kadar?

Ahşap Ev m2 fiyatı yapıda kullanılacak ağaç cinsi, yapı sistemi, ölçüler, pencere, kapı ve camda kullanılacak materyallere ve işçiliğe göre hesaplanır.

Ahşap Ev Maliyeti hesaplarken sadece yapacağınız evi baz alarak hesaplama yapmak sonrasında size beklemediğiniz bir maliyetle karşılaştıracaktır. İmar izinlerinin alınması, elektrik, temiz ve pis su giderlerinin yapılması, yol yoksa malzemelerin indirilmesi için yolun yapılması, zeminin düzlenmesi, temel gibi yapılması zorunlu işlemler en az ahşap eviniz kadar bir masraf çıkaracaktır.

Anahtar teslim ahşap ev metrekare fiyatları; projenin metrekaresi, kullanılacak ağaç cinsi, arazi şartları, işçilik detayları, yapılacak ahşap ev projesinin adeti gibi veriler bir araya getirilir ve bölgede çeşitli analizler yapılarak belirlenir. Ayrıca ahşap ev yapım aşaması için arazi ve iklim şartları oldukça önemlidir. Kullanılacak kütükler ve atılacak temel buna göre belirlenir. Bu sebeple yapı ve arazi hakkında hiçbir bilgiye sahip olmadan net bir metrekare fiyatı vermek profesyonel bir yaklaşım değildir.

Piyasada verilen Ahşap ev metrekare fiyatları ortalama olarak verilen rakamlardır. Net bir fiyat vermek için tüm bu detaylar göz önünde bulundurulmalıdır.

Ahşap ev fiyatları için teknik ekibimizle iletişime geçebilir veya e-mail üzerinden proje detaylarını göndererek fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03