Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

ANASAYFA > Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları
Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

Ahşap Ev Modelleri ve Fiyatları

Baneva Ahşap Yapılar olarak anahtar teslim ahşap ev, kütük ev, üçgen ev, bungalov ve diğer ahşap projelerimizin tamamını proje detaylarına göre maliyet hesabı çıkartarak fiyatlandırma yapmaktayız.

Genel ahşap ev yapan firmaların aksine metrekare fiyat bazlı politikası ile çalışmıyoruz. Çünkü bu maliyet hesabı sadece standart üretilen fabrikasyon yapılar için geçerlidir. Kişiye özel üretilen ahşap ev projelerinde fiyatı belirleyen asıl faktör metrekare değil projede kullanılacak ağaç türü, kat sayısı, izolasyon, anahtar teslime dahil ve hariç kalemler, nakliye, montaj, işçilik gibi detaylardır.

Ahşap ev yaptıracak olan müşterilerimize bütçe belirlemeleri için ortalama metrekare fiyatı vermekle beraber verilen bu fiyatların esas alınmamasını mutlaka belirtmekteyiz. Ayrıca yaptırmak istediğiniz ahşap ev projesinin detaylarını mail atarak ön fiyat teklifi talep edebilir veya belirlediğiniz bütçeye en uygun ahşap ev projesi için bizden destek alabilirsiniz.

Ahşap ev fiyat araştırması yaparken ahşap ev üreticisi firmalar hakkında bilgi edinmeyi, referans istemeyi, ahşap ev anahtar teslim fiyatlara nelerin dahil/hariç olduğunu, hangi ağaç türünün kullanılacağını, ahşap evde kullanılacak ağaç türünün yerli mi yoksa ithal mi olduğunu, izolasyon malzemeleri ve evin hangi bölümlerinde yalıtım yapılacağını, bakım ve onarım desteği – garanti seçenekleri sunuyorlar mı öğrenin. Yıllarca oturacağınız bir evi sadece ucuz olduğu için tercih ederek zamanınızı ve paranızı çöpe atmayın.

Ahşap ev metrekare fiyatları, anahtar teslim ahşap evler, ahşap ev maliyet hesaplaması, kütük ev modelleri ve fiyatları,  bungalov ev modelleri ve fiyatları, üçgen ev modelleri ve fiyatları, üçgen ev yapım maliyeti hesaplaması, ahşap villa modelleri ve fiyatları, ahşap ev projeleri, ahşap üçgen ev yapım maliyeti, üçgen bungalov metrekare fiyatları ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

BANEVA AHŞAP YAPILAR

Bir Ahşap Serüveni…

0532 179 02 03

0216 630 21 21

[email protected]

www.BANEVA.com.tr

Akademi ve Blog Yazılarımızdan Haberdar Olmak İçin

Bizi SOSYAL MEDYA’da TAKİP ET…

İnstagram:

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/banevaahsapyapilar/

YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC3TuXtOxT7QVqn3AdPdAFBQ

Pinterest:

https://tr.pinterest.com/ahsapseruveni/

Akademi ve Blog Yazıları

Brand and Social Media Manager Sibel Atagül tarafından yazılmıştır. 

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03