Baneva Ahşap Yapılar HAKKIMIZDA

ANASAYFA > Baneva Ahşap Yapılar HAKKIMIZDA
baneva-ahsap-yapilar

Baneva Ahşap Yapılar HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

1997 yılında “BANEVA AHŞAP YAPILAR” markasıyla ahşap serüvenimize İstanbul’da başladık ve Türkiye'nin birçok şehrinde ahşap yapı projelerini hayata geçirdik.


Neler Yapıyoruz


BANEVA Ahşap Yapılar, tasarımından üretimine her aşamada kişiye özel veya standart Ahşap Ev, Ahşap Villa, Bungalov, Üçgen Ev, Kütük Ev, Ağaç Ev, Sosyal Alan Projeleri, Bungalov Otel projeleri gibi birçok alanda üretim yapmaktayız…

 

Kişiye özel projelendirme ile hayalini kurduğunuz “Doğal Yaşam Alanları”nı inşa ediyoruz.

Ahşap Ev, Villa, Üçgen Ev veya Bungalov… hayalini kurduğunuz evleriniz için iç ve dış mekan dekorasyonunuzdan peyzaj uygulamalarına kadar her süreçte destek vererek sizleri sağlıklı ve doğal yaşam alanları ile buluşturuyoruz.

İşletmelere özel tasarlanan Bungalov Oteller, Ahşap Cafe/Restoran Projeleri, Ahşap Ofisler, Yaz ve Kış Bahçeleri, Ahşap Atölyeler, Bahçe yapıları, kamp alanların vazgeçilmezi Ağaç Evler ve Ahşap Karavanlar, Yoga Evleri üretiyoruz.

 

Hedeflerimiz

Baneva Ahşap Yapılar olarak; müşterilerimize sunduğumuz birbirinden farklı Ahşap Ev Projeleri, Ahşap Villa Projeleri, Bungalov Evler, Üçgen Evler, Kütük Ev Projeleri , Bungalov Otel Projeleri ile ahşap sektöründe güvenilirliği ve kaliteli işçiliği ile ön plana çıkan bir firma olmak ve bu kimliğini koruyup gelecek nesillere aktarmak için titizlikle çalışıyoruz.

İlkelerimiz
Kaliteli, sağlıklı, kimyasal içermeyen ahşap yapı malzemeleri kullanıyor ve kişiye özel projeler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz.
 
Müşteri memnuniyetini esas alarak; bütçenize en uygun olan projeleri sunuyor, sizlerle planlıyor ve çözüm odaklı üretimimizi gerçekleştiriyoruz.

 
Baneva Ahşap; sağlıklı yaşam alanları projeleriyle hayatınıza değer katan başarılı ahşap projeler üretmeye devam ediyor…
 
Çalışma Şeklimiz

Baneva Ahşap Yapılar olarak tüm yapılarımızda ahşapla uyumlu doğal ürünler kullanıyoruz. Garantili ürün teslimatı ile müşterilerimizi koruma altına alıyor, proje sürecinden teslimata kadar müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.

 

Fiyatlandırma

Tüm ahşap yapı projelerimizde fiyatlandırmalar proje bazlı maliyet hesabı çıkartılarak yapılmaktadır.

Ahşap evlerde fiyatları etkileyen birçok etken vardır, kullanılacak ağaç cinsinden proje metrekaresine, işçilik detaylarından konumlandırılacak alanın koşullarına kadar her bir detay ahşap ev metrekare fiyatlarına yansımaktadır.

 

Fiyat bilgisi için iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Projelendirme ve Üretim Süreci

Kişiye özel projelendirme ile müşterilerimizin en doğru seçimi yapmasında destek veriyor, mevcut projelerimiz üzerinde revize imkanı sunuyoruz.

 

Sipariş vermek istediğiniz veya kendinizin oluşturduğu bir proje üzerinde, proje ve plan detaylarını görüşüp, ürünün konumlandırıldığı alanın analizini yaparak bir fiyat çalışması yapıp tarafınıza sunuyoruz.
 
Ödeme koşullarında; yapılacak işin toplam metrekare alanı, adeti, teslim süresi gibi etkenlere göre esneklik sağlanmaktadır.

Standart yapılar için ödeme planı ise proje onayı ile beraber şu şekildedir.

Siparişte  %50 peşin

Sevkiyatta %25

Teslimatta %25

 

Üretim

Ön ödeme ile beraber siparişiniz üretime verilip fabrikasyon süreci tamamlanarak sevkiyat alanına indirilerek montajına başlanmaktadır.

Bu süreç proje detaylarına göre değişiklik göstermektedir, proje onayından önce tüm bu aşama ve detaylar tarafınıza yazılı olarak bildirilmektedir.

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03