Taş Ev Yapımı

ANASAYFA > Taş Ev Yapımı
tas-ev

Taş Ev Yapımı

Taş evlere artan ilgi ile beraber Taş ev yapımı ve taş evlerde kullanılan taşlar oldukça merak edilen bir konu haline geldi.

Taş ev yapımı diğer yapılara göre oldukça zordur, taş ev yapımında kullanılan taş çeşitleri iyi seçilmeli ve taş ev projesi mutlaka taş ev yapımı konusunda tecrübeli mimarlar tarafından çizilmeli ve iyi bir taş ustası tarafından yapılmalıdır. Taş ev yapan firmaları araştırmadan taş evinizi yaptırmada acele etmemenizi öneririz.

Taş ev yapımında kullanılacak taşlar, taş ev yapım tekniği, taş ev mimari projesi ve taş ev ustası iyi olursa taş evin de sağlamlığı, ömrü ve yalıtımı o kadar iyi olur.

Birçok farklı teknikle ve malzeme ile yapılan taş ev modellerinde oldukça fazla seçeneğe rastlamak mümkün, bu nedenle de taş ev yapımında kullanılan tekniklerde oldukça fazla…

Taş ev yapım tekniklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

Toprakla örme tekniği

Kesilmiş taşlarla harçsız örme tekniği

Kireç harcı ile örme tekniği

Sıkıştırma yapılıp kille harçsız örme tekniği

Köşeli taşlarla harçsız örme tekniği

Poligonal teknikle örme

Taş ev yapımı ciddi bir teknik, ustalık ve işçilik gerektirir, bu etkenlerde taş ev maliyetini arttırmaktadır. Taş evinizin uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını istiyorsanız taş ev yapımını mutlaka usta ellere bırakmanız gerekiyor.

Taş ev modelleri, Taş ev projeleri, Taş Ahşap Karışımı Evler, Altı Taş Üstü Ahşap Ev Modellerimiz için TAŞ AHŞAP EVLERKATEGORİMİZİ inceleyebilirsiniz.

Anahtar teslim taş ev metrekare fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

BANEVA AHŞAP YAPILAR

0532 179 02 03

0216 630 21 21

Mevcut Taş ev projelerinizi [email protected] adresimize mail atarak fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca Ahşap Taş Ev Projelerimiz üzerinde revize yaparak istediğiniz ölçü ve planda inşa ettirebilirsiniz.

 

 

  

 

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03