Üçgen Ev Yapımı

ANASAYFA > Üçgen Ev Yapımı
ucgen-ev-yapimi

Üçgen Ev Yapımı

Ahşap üçgen ev yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği süreç sanırım üçgen ev yapımı…

Üçgen ev yapım aşaması videoları için YouTube kanalımıza abone olabilir, instagram hesabımızdan bizi takip ederek ahşap evler, üçgen evler, bungalovlar gibi doğal yaşam alanı projelerimizden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Ahşap AKADEMİ ve SORU CEVAP kategorilerimizde ahşap evler hakkında birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

resimŞimdi merakla beklediğiniz üçgen ev yapımına gelelim…

Baneva Ahşap olarak üçgen ev imalat sürecimizin aşamaları sırasıyla

·         Üçgen ev projelendirme

·         Üçgen ev maliyet hesaplanması

·         Onay, Sipariş ve Üretim aşaması

·         Kurulum ve Montaj

İlk olarak nasıl bir “üçgen ev” yaptırmak istediğiniz bizim için oldukça önemli! Üçgen ev projelerimizden seçim yapabilir, beğendiğiniz üçgen ev modeli üzerinde ölçü ve plan değişikliği yapabileceğiniz gibi tamamen size özel bir ahşap üçgen projesi talep edebilirsiniz.

Kendi bulmuş olduğunuz üçgen ev modelini de yaptırma imkanınız var.

Yaptırmak istediğiniz modeli belirledikten sonra üçgen ev maliyet hesabı yapılıyor. Üçgen ev metre kare fiyatlarımız projeye göre belirlenmektedir.

Üçgen ev fiyatları kullanılacak ağaç cinsi, çatı eğimi, loft kat alanı, veranda, iç mekanda talep edilen ek işler ( şömine, jakuzi, mutfak dolapları, işçilik gerektiren dekorasyonlar gibi), pencere ve çatıda kullanılmak istenilen malzeme ve ölçüler, su basman olarak adlandırılan zemin temelinin türü ( beton, kazık üzerine oturma ve kazık sistemde kullanılacak malzeme gibi birçok detay bir araya getirilerek hesaplanıyor.

Üçgen ev modelimiz ve üçgen ev fiyatı belirlendikten sonra tüm detayların yer aldığı sözleme onayından sonra üçgen ev yapımında kullanılacak malzemeler çeşitli işlemden geçerek fabrikasyon süreci tamamlanıyor ve üçgen evinizin kurulacağı alanda kurulum ve montaj başlıyor.

Anahtar teslim Üçgen ev projelerinde üretim ve montaj süresi proje ölçüsü ve detayına göre belirlenir. Küçük yapılarda birçok işlem fabrikada tamamlanır ve saha çalışması kısa sürer. Üçgen ev yapım süresi tamamen proje detaylarına göre belirlenir.

Ahşap üçgen evinizi kendiniz yapmak istiyorsanız üçgen bungalov yapım aşaması yazımızı okuyabilirsiniz.

Link / ÜÇGEN BUNGALOV EV YAPIMI

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03