Şehirden kaçış planlarının vazgeçilmezi “BUNGALOV EVLER”

ANASAYFA > Şehirden kaçış planlarının vazgeçilmezi “BUNGALOV EVLER”
bungalov-ev-modelleri-blog

Şehirden kaçış planlarının vazgeçilmezi “BUNGALOV EVLER”

05.04.2020

resimSon dönemlerde en çok duyduğumuz ve hepimizin hayallerini süsleyen şehirden kaçış planı ve bu planın olmazsa olmazı Bungalov Evler

Bungalov Nedir? Bungalov Evlerin Tarihi

Genel olarak 1 veya 1.5 kattan oluşan, yapımında ağırlıklı olarak ahşap malzeme kullanılan ve minimalist yaşam tarzında büyük bir yere sahip olan bungalov evlerin tarihi 19.yüzyıla dayanıyor.

Hindistan bölgesinde sıklıkla görülen bungalov evler; sıcak iklime uyum sağlaması ve geçici konut olarak çok kullanışlı bir yapı olmasından dolayı dünyanın birçok yerinde yaygın olarak kullanılmaya başlamış. Çok uzun bir tarihe sahip olan bungalov evler her dönemde gezginciler için en ideal yaşam alanı olmuştur.


Bungalov evleri kimler ne için tercih ediyor?

Konforlu, doğa ve bütçe dostu bu küçük bungalov evler; eski tarihlerde kolay ve hızlıca inşa edilmesi, ucuz maliyetli olması sebebi ile tercih edilirken, günümüzde ise; kentlerden sıkılıp doğa ile iç içe olmayı tercih edenlerin ilk tercihleri arasına girmiş durumda…

Popüler kültüründe etkisi ile Bungalov Evler ve Bungalov Oteller diğer yapılara göre daha fazla tercih edilmeye başladı.

İnstagram hesabımızda bizi TAKİP güncel paylaşımlarımızdan haberdar olabilirsiniz.

https://www.instagram.com/banevaahsapyapilar/

Since 1997 “BANEVA AHŞAP YAPILAR”  / Bir Ahşap Serüveni…

resim  resim  resim

Brand & Social Media Manager

Sibel Atagül

https://www.instagram.com/atagulsibel/

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03