Klasik mimariden modern yapılara Ahşap Evler...

ANASAYFA > Klasik mimariden modern yapılara Ahşap Evler...
modern-bungalov-ev-modelleri

Klasik mimariden modern yapılara Ahşap Evler...

26.02.2021

Doğal Ahşap Evler ile Zamanda Yolculuk Yapın…

Tarih boyunca ahşap insanların en çok tercih ettiği yapı malzemesi olmuştur. Ahşap evler; malzemenin rahat temin edilmesi, taşınmasının ve işlenmesinin kolay olması, ısı ve ses yalıtımına sahip bir malzeme oluşu, ekonomik olması gibi etkenlerden ötürü barınma ihtiyacını karşılayan en eski yapı türüdür.

Gelişen teknoloji ile birlikte ahşap evlerin inşa edilmesi oldukça hızlı yapılmaktadır. Ahşap ev projesinin teslim süresi projenin büyüklüğüne, detaylarına ve işçiliğe göre değişiklik göstermektedir.

Ahşap ev mimarisi denildiğinde akıllara ilk gelen geleneksel bir görüntü olsa da her yaşam stiline uygun projeler üretmekteyiz.

Modern bungalovlar, üçgen çatılı ahşap evler, beşgen evler, ahşap villa projeleri, minimalist mimarisi ile konforu ve şıklığı bir arada sunan yaşam alanları, kamp kültürünü yansıtan dağ evleri, taşınabilir tekerlekli evler, işletmeler için butik otel konseptinde bungalov oteller, hobi atölyeleri ve yoga merkezleri… Ahşabı sadece klasik bir mimari ile sınırlamadan hayalinizde tüm yaşam alanlarında tercih edebilirsiniz. Zaman zaman ekonomik olarak ahşap ev fiyatları pahalı görünse de şu an için beton binalara kıyasla daha uygun fiyatlı olduğu bilinen bir gerçektir.

Baneva Ahşap Yapılar; hayalinizdeki yaşam alanlarını oluştururken tamamen sizin tarzınızı yansıtan, istek ve taleplerinize uygun olarak tasarlanan kişiye özel ahşap ev projeleri üreterek müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Tüm ahşap ev, ahşap villa, bungalov, üçgen ev, bungalov otel, restoran ve kütük ev projelerimizde birinci sınıf ağaçlar kullanıyor ve 2 yıl ücretsiz bakım onarım desteği sağlıyoruz.

Ahşap evlerin avantajları sadece ekonomik açıdan elbette değerlendirilemez. İnsan sağlığı için de son derece faydalı olan bu yapı malzemesi kaliteli işçilik ile birleşince ortaya tasarım harikası evler çıkmaktadır. İster tek ister çok katlı ahşap ev ihtiyacınızda planlanmasından yapım ve çevre dizaynına kadar her şeyi ile yakından ilgilenen firmamız doğal ahşap evler ortaya çıkarabilmek için 1997’den bu yana sektörde hatırı sayılır bir konuma sahiptir.

Referanslarımızı incelemek için tıklayın.

Bitmiş projelerimizin tamamı için tıklayın.

Anahtar teslim ahşap ev fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

İLETİŞİM

0532 179 02 03

0216 630 21 21

Ahşap ev fiyat teklifi için [email protected] e-mail adresimizle; hayalinizdeki ahşap ev planını ve detaylarını (toplam m2, oda ve kat sayısı, yapı türü ( ahşap ev, bungalov, üçgen ev, işletme vs gibi)) detayları belirterek fiyat talep edebilirsiniz.

Since 1997 “BANEVA AHŞAP YAPILAR”  / Bir Ahşap Serüveni…

Brand & Social Media Manager

Sibel Atagül

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03