Üçgen Ev İç Mekan Dekorasyonu

ANASAYFA > Üçgen Ev İç Mekan Dekorasyonu
Üçgen Ev İç Mekan Dekorasyonu

Üçgen Ev İç Mekan Dekorasyonu

08.01.2021

Hem dış görünüşü hem de iç mekan dekorasyonu ile harika bir görünüme sahip asma katlı üçgen ev projemiz; alt ve asma katta birer adet olmak üzere 2 yatak odası, 1 adet geniş salon, ada mutfak, üst kat ve alt katta birer banyo/wc, hol ve arka bahçeye açılan verandası ile toplam 140 m2 kullanım alanından oluşuyor.

Üçgen ev modelimizin giriş katında yer alan salonda ev sahiplerimize aile yadigarı olarak kalan değerli eşyalar dekorasyonda kullanılarak mekanda otantik bir hava oluşturuldu.

Duvara yansıtma ışıklar, yüksek tavandan sarkan tasarım lambalar, sizi geçmiş zamanlara götürecek odun sobası ve şöminesi ile üçgen ev iç mekan dekorasyonu için ilham alacağınız harika bir salon dekorasyonu…

Salonumuzun arka bahçeye açılan kısmında geniş bir veranda bulunuyor. Alt katta bulunan yatak odasında da salonda olduğu gibi geleneksel tarzda mobilyalar, dekoratif ürünler tercih edilerek evin genel otantik yapısına uygun loş ışıklandırmalar kullanıldı.

Salondan ahşap merdivenlerle çıkılan asma kat ise yatak odası olarak tasarlandı. Çok özel işçiliğe sahip ahşap karyolası, antika niteliğinde ki diğer dekoratif ürünler, üçgen çatısı ile yatak odası tasarımı da evin bütünlüğünde ki atmosferin bütünlüğünü koruyor. Asma katta yatak odası haricinde ebeveyn banyosu da yer alıyor.

Üçgen ev projemizin iç mekan dekorasyonu kadar ön ve arka bahçesi de oldukça ilginizi çekecek güzellikte…

Arka bahçede göl manzarasına eşlik eden geniş bir veranda, 135 m2 iskele ve dört mevsim keyifle vakit geçirmek isteyeceğiniz ahşap kamelya… Üçgen çatılı loft katlı bungalov evimizin ön bahçesinde ise misafirhane olarak tasarlanan 48 m2 bungalov, ahşap depo, odunluk yer alıyor. Ön bahçenin peyzaj düzenlemesinde farklı türlerde meyve ağaçları, süs bitkileri, çiçekler, ahşap yol, çimlendirme ve beyaz çakıl taşları kullanıldı.

Kişiye özel olarak tasarladığımız, üçgen ev, bungalov, ahşap ev, ahşap villa, kütük ev, bungalov otel, sosyal tesis ve işletmeleriniz için tasarlanan ahşap cafe ve restoran projelerinde iç mekan dekorasyon ve peyzaj düzenlemesi hizmetlerinde destek sağlamaktayız.

Anahtar teslim üçgen ev modellerimizin fiyatları proje detaylarına göre değişmekte olup iç ve dış mekan tasarımları fiyata dahil değildir. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

BANEVA AHŞAP YAPILAR İLETİŞİM

0216 630 21 21

0532 179 02 03 

[email protected]

Telefon Destek:
+90 532 179 02 03