ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Baneva Ahşap Yapılar olarak tüm yapılarımızda ahşapla uyumlu doğal ürünler kullanıyoruz.Garantili ürün teslimatı ile müşterilerimizi koruma altına alıyor,proje sürecinden teslimata kadar müşteri memnuniyetini esas alarak çalışıyoruz.

Kişiye özel projelendirme ile müşterilerimizin en doğru seçimi yapmasında destek oluyoruz.Ürünlerimiz,projelendirme süreci,teslimat ve garanti koşulları hakkında bilgilere web sayfamızdan ulaşabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş vermek istediğiniz veya kendinizin oluşturduğu bir proje üzerinde, proje ve plan detaylarını görüşüp, ürünün konumlandırılacağı alan analizini yaparak bir fiyat çalışması yapıp tarafınıza sunuyoruz.

Ödeme koşulları ürün fiyatı ve çalışılacak alana ve adrese göre belirlenip, yapacağınız ön ödeme ile beraber siparişiniz üretime veriliyor. Ürün konumlandırılacak alana teslim edildiğinde ara ödeme yapılıyor ve teslimat aşamasında son ödemeyi talep ediyoruz.

SİPARİŞ ve PROJELENDİRME

Baneva.com.tr’i kullanarak kolay sipariş verebilirsiniz.
Baneva.com’ dan vereceğiniz her türlü siparişlerinizde İstanbul için kargolama ve/veya paketleme ücreti talep etmiyoruz. Kargo ücretinizi biz karşılıyoruz. Siz sadece sipariş aşamalarındaki toplam ödeme tutarını ödeyiniz.

 

Siparişiniz ürün sevkiyat süresi içerisinde sevk edilir. Aksi durumlar için size bilgi maili gönderilir veya telefon edilebilir.

Siparişinizin durumu ile ilgili işlemleri 0216 630 21 21 numaralı telefondan takip edebilirsiniz.

Siparişinizin size hızlı bir biçimde ulaştırılması için dikkat etmeniz gerekenler:

  1. Üyelik bilgilerinizi doğru giriniz.
  2.   Siparişinizle ilgili ödemenizi EFT veya havale ile gerçekleştiriniz.

SÖZLEŞME ve GARANTİ

Baneva.com.tr de satılan tüm ürünler garantimiz altındadır. Ürün detaylarında garanti süresi ile ilgili bilgi bulabilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar tarafımızdan giderilecektir. Baneva, garanti ile ilgili sorunlarınızda size yol gösterecektir.

Satın aldığınız ürünleri Garanti Belgesi ile birlikte alacaksınız. Garanti belgesini süresi boyunca saklamanız gerekmektedir.

ÜRÜN GARANTİ KAPSAMLARI  ( Tüm Dış ve İç  Mekan Ahşap Yapılar )

Kurtlanma, böceklenme ve küflenmeye karşı Garanti     20 YIL

Dış Cephe Garanti ve Bakım Periyod Süresi     5 YIL

İç Cephe Garanti ve Bakım Periyod Süresi     10 YIL

İmalat Hatalarına karşı Garanti    2 YIL

TESLİMAT ŞARTLARI

Tarafınıza sunulacak olan sözleşmemiz de tüm şartlar ve koşullar detaylı olarak sunulacaktır.

Müşteri veya aracı firmadan kaynaklanan teslimat sürecini geciktirecek durumlar için lütfen en hızlı şekilde bizlerle iletişime geçin aksi halde teslimat gecikmesinden kaynaklanan bir zarar varsa tarafınıza fatura edilecektir.

Üretim aşamasında yapacağınız değişiklikler (renk,proje,ölçü değişikliği,ek alan gibi) fiyatı ve teslim tarihininde değişkenlik gösterecektir.Bu sebeple projeyi onaylamadan önce lütfen detaylıca inceleyiniz.İstediğiniz değişiklikler üretimi büyük ölçüde etkilemediği sürece tarafımızdan yapılmaktadır.

Kurulum yapılacak olan alanın hazır olmaması,hava şartları,varsa aracı firmadan oluşan  dolayı oluşan bu ve benzeri aksaklıklar teslimat sürecini etkileyeceği gibi süreci etkileyen faktörler belirlenip üretici,müşteri veya aracı firmadan kaynaklanan zarar saptanıp sözleşme yenilenecek ve zararı aksaklığa sebep olan taraf ödeyecektir.

BAKIM ve ONARIM

Ürettiğimiz her ahşap ve kütük ev için, inşaat sektöründeki en kapsamlı garantilerden birini veriyoruz.
Kalite ve ayrıntılara olan dikkatimiz, evlerimizin için daha fazla garanti verebilmemize olanak veriyor.

Bakım sürelerini ve hangi bakımı uygulayacağınız hakkında size detaylı bilgileri sunmaktayız. Farklı sorularınız veya detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün teslim aşamasında bakım onarım ve garanti kapsamları hakkında detaylı bilgiler tarafımızdan verilecektir.

Ahşap yapı için nasıl bir bakım uygulanmalı ?

Aylık olarak yapacağınız bakımlarda yapıların üzerindeki tozlar, küfler ve bakteriler, çok hafif nemli bir temizlik malzemesi ile alınmalıdır.