HAKKIMIZDA

ANASAYFA > HAKKIMIZDA
baneva ahşap evler - hakkımızda
1997 ' den beri

BANEVA Ahşap Yapılar, tasarımından üretimine her aşamada kişiye özel ve standart Ahşap Yaşam Alanları, Konut Projeleri, Prefabrik Ahşap Ev, Ahşap Deck, Ahşap Kabinler, Ahşap Kamelyalar, Ahşap Ofis, Ahşap Cafe ve Sosyal Alanlar, Ahşap Mescid, Ahşap Oyun Evleri, Ahşap Büfe, Ahşap Konteynır, Ahşap Güvenlik ve Bekçi Kulübeleri, Ahşap Ardiye ve Depo, Ahşap Bahçe Yapıları üretmektedir.

Baneva Ahşap, 1997 yılından itibaren ahşap yapı sektöründe faaliyete başlayıp günümüze uzanan süreçte birçok başarıya imza atmış, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği ahşap yapı projeleri ile kısa zamanda Türkiye’nin saygın Ahşap Yapı firmaları arasına girmiştir. İnsanlar için ayrıcalıklı mutlu yaşam alanları yaratma hedefi ile projeler üreten BANEVA Ahşap Yapılar, çevreci ve doğaya önem veren bir misyon üstlenmiştir. Sektöre girdiği ilk günden bu güne kadar, alanında uzman kadrosu ile birlikte her projede ” hizmette kalite ” anlayışını hedef alarak ürettiği insan odaklı ve çizgi üstü ahşap yapı projeleri ile kendini sürekli yenilemektedir.

Ahşap Yapılar, Proje Mimarı, Üretim ve Uygulama Hizmetleri Baneva Ahşap Yapılar, 22 yıllık geçmişinde, tescilli markası ile güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sunmaktadır. Tüm ahşap yapılarının yanı sıra, ahşap konut projelerinde mühendislik hesapları yapılmış, her iklim koşuluna uygun, enerji verimliliği yüksek ekolojik yapılarını kendine ait tesislerinde üretmektedir. Üretim tesislerinde, ahşap koruyucu kimyasallar kullanılamayan yapı elemanları, en son teknolojiler kullanarak, eğitimli teknik kadrosu ile sınırsız tasarım çözümleri, hatasız imalat, hızlı ve sorunsuz montaj ile müşteri odaklı hizmetlerini sunmaktadır.

Biz; Baneva Ahşap olarak tecrübeli takım ekibimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına bütün yapılarımızda en kaliteli malzemeleri teknolojinin bize sunduğu avantajları size özel hazırladığımız projelerimizle birleştirip sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Başarı en iyi reklamdır düşüncesiyle siz müşterilerimizin memnuniyetini esas amaç olarak görüyor en iyi hizmeti verebilmek adına her gün kendimizi yeniliyor geliştiriyoruz…

Başarılarımıza ortak olduğunuz ve bizi tercih ettiğiniz için TEŞEKKÜRLER…